Produkt wielu zastosowań, jedna z ciekawszych propozycji w ofercie przesłon okiennych.

Płynne sterowanie pozwala na zatrzymanie produktu na dowolnej wysokości, a to wszystko dzięki opcjom sterowania jedno i dwukierunkowego. Bogata kolekcja tkanin charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki. Możliwość łączenie dwóch skrajnie odmiennych materiałów zapewni zachowanie prywatności w ciągu dnia, jednocześnie gwarantując całkowite zaciemnienie. Plisy są na tyle subtelną przesłoną okienną, że idealnie łączą się z innymi systemami - na przykład z roletami rzymskimi, czy zasłonami.

Żaluzje plisowane

Zastosowanie żaluzji plisowanych

Szczególnie polecane są do ogrodów  zimowych, oranżerii, okien dachowych, ponieważ mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie od pionowej do horyzontalnej. Sterowanie może odbywać się za pomocą uchwytów umieszczonych na górnej i dolnej listwie lub też przy pomocy sznurków, drążka, bądź elektrycznie. 

Zastosowanie żaluzji plisowanej na oknie dachowym to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Swoim kształtem idealnie dopasowuje się do wszystkich rodzajów okien dachowych dostępnych na rynku. Dodatkowo zastosowane prowadnic w tym systemie powoduje idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny.

Żaluzje plisowane

Tkanina HONEYCOMB

Tkaniny typu HONEYCOMB to podwójna tkanina o strukturze plastra miodu, sznurki plisy przechodzą miedzy tkaninami dzięki czemu są niewidoczne. Taka budowa tkaniny tworzy poduszkę powietrzną, dzięki której pomieszczenie w lecie mniej się nagrzewa. 

Typy żaluzji plisowanych:

  • na okna pionowe
  • na okna poziome
  • na okna dachowe
  • na okna o nietypowych kształtach

Oferowane typy produktów

Nie czekaj, zamów bezpłatną wycenę już teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Trójmieście i okolicach

Zamów bezpłatny pomiar

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Umów się na spotkanie

Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.
Żaluzje
Markizy
Rolety
Moskitiery
Plisy
Inne
* pole obowiązkowe