Wykonane z egzotycznego drewna oraz bambusa nadają naturalnego piękna każdemu wnętrzu.

Dzięki unikatowym kolekcjom drewna pozwalają stworzyć aranżację w każdym stylu – mogą stanowić subtelną dekorację wnętrz nowoczesnych, ale także podkreślić elegancję pomieszczeń w stylu klasycznym. 

Żaluzje drewniane / bambusowe

Szeroki wachlarz kolorystyczny harmonijnie wpasowuje się w obecnie obowiązujące trendy. Istotnym elementem, zaraz po wyborze koloru lameli, jest drabinka, która stanowi bazę żaluzji. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem.

W formie tasiemki dekoracyjnej staje się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza, ze względu na możliwość dobrania pod kolor lameli lub na zasadzie kontrastu.

Żaluzje drewniane / bambusowe

Sterowanie

Obrót lameli pozwala na precyzyjną regulację ilości wpadającego światła, bez konieczności podnoszenia żaluzji, dzięki czemu sami decydujemy o tym, ile promieni słonecznych chcemy wpuścić do naszego wnętrza. Płynną pracę zapewnia zastosowanie dostępnych mechanizmów, najczęściej ten rodzaj osłon sterowany jest ręcznie za pomocą sznurków lub łańcuszka. Klienci ceniący komfort i nowoczesność mają możliwość zastosowania różnych form sterowania elektrycznego:

  • przewodowe
  • radiowe
  • bateryjne

Dzięki możliwości połączenia z systemem inteligentnego zarządzania domem, produkt spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.


Żaluzje drewniane / bambusowe

Rozmiary lameli

Zaletą produktu jest różnorodność szerokości lameli, którą dobieramy w zależności od pożądanego efektu oraz możliwości montażowych:

  • 25 mm
  • 50 mm
  • 70 mm

Żaluzje drewniane i bambusowe ze względu na swoją unikatowość zasługują na szczególną uwagę, ich wykonanie oraz dopasowanie do niemal każdego okna ( duże gabaryty, nietypowe kształty ) sprawia, że zarówno wnętrza domów, jak i pomieszczeń biurowych zyskają jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat. 

Żaluzje drewniane / bambusowe

Ciekawym rozwiązaniem są lamele FAUX WOOD, wykonane są z kompozytu PVC i drewna naturalnego.  Żaluzje o szerokości lameli 50 mm do złudzenia przypominają żaluzje drewniane. W przeciwieństwie do drewna odporne są na odkształcenia, wypaczenia i rozwarstwienia. Żaluzje FAUX WOOD dzięki swojej strukturze sprawdzą się również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć takich, jak kuchnia czy łazienka. 

Zastosowanie do produkcji żaluzji drewnianych i bambusowych komponentów najwyższej jakości gwarantuje wieloletnie użytkowanie produktów. 


Oferowane typy produktów

Nie czekaj, zamów bezpłatną wycenę już teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Trójmieście i okolicach

Zamów bezpłatny pomiar

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Umów się na spotkanie

Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.
Żaluzje
Markizy
Rolety
Moskitiery
Plisy
Inne
* pole obowiązkowe