Nowa odsłona żaluzji aluminiowych, coraz częściej stosowana nie tylko w biurach, ale i w przestrzeni domowej.

Ich zaletą, poza ciekawym i nowoczesnym wyglądem, jest fakt, że chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się. Możliwość doboru szerokości lameli, umożliwia dopasowanie produktu do oczekiwań użytkownika. 

Żaluzje aluminiowe

Do dyspozycji Klienta posiadamy lamele o szerokości:

  • 16 mm
  • 25 mm
  • 50 mm

Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zastosować żaluzje aluminiowe praktycznie w każdej aranżacji, również przy nietypowej stolarce okiennej, zachowując ich praktyczność i funkcjonalność.

Żaluzje aluminiowe

Regulacja żaluzji

Płynna regulacja kąta położenia lameli pozwala osłonić się przed obserwatorami z zewnątrz, jednocześnie nie ograniczając dopływu światła dziennego do pomieszczenia. Zastosowanie lameli FLUO, która jest wykonana z PCV i tworzy efekt mlecznej szyby, idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających stałego przesłonięcia bez ograniczania dopływu światła dziennego do pomieszczenia. Ponadto żaluzje aluminiowe można połączyć z elementami drewna, przez co otrzymamy niebanalne rozwiązanie nadające nowoczesnego charakteru. Indywidualny dobór elementów drewnianych jest dobrą alternatywą dla Klientów, który ze względu na zbyt niskie nadproże nie mogą pozwolić sobie na montaż żaluzji drewnianych. 

Żaluzje aluminiowe

Dążąc do sprostania oczekiwaniom Klientów na rynku pojawiają się innowacyjne rozwiązania technik osłon okiennych, czego efektem jest żaluzja aluminiowa JUUN. Produkt ten łączy w sobie funkcjonalność żaluzji aluminiowej i żaluzji plisowanej, czerpiąc z nich to co najlepsze, tj. możliwość sterowania góra-dół oraz regulacja kąta ustawienia lameli. 

Oferowane typy produktów

Nie czekaj, zamów bezpłatną wycenę już teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Trójmieście i okolicach

Zamów bezpłatny pomiar

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Umów się na spotkanie

Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.
Żaluzje
Markizy
Rolety
Moskitiery
Plisy
Inne
* pole obowiązkowe