Rolety wolnowiszące

Wśród różnych typów rolet najpopularniejszymi są rolety wolnowiszące. Charakteryzują się one niezwykłą trwałością i uniwersalnym zastosowaniem. Są dostosowane do montażu ściennego, sufitowego oraz w zależności od grubości wałka do ramy bądź skrzydła okna.

Opis produktu

Roleta z wałkiem o średnicy 18mm (rm-18) daje możliwość montażu na skrzydle okna bez ingerowania w jego konstrukcję. Uchwyty bezinwazyjne są wykonane z metalowego mocowania estetycznie wykończonego trwałym tworzywem. Osprzęt dostępny jest w kolorach białym, brązowym, kremowym, szarym, antracyt, czarnym, złoty dąb, orzech.

Rolety o średnicy wałka 32mm z powodu ciężkości masywnego mechanizmu zalecane są do montażu ściennego lub sufitowego. Doskonale sprawdzają się przy przysłanianiu dużych powierzchni takich jak witryny okienne, wnęki, regały, a także jako ekrany projekcyjne. Podobne zastosowanie mają także rolety wielkogabarytowe (RM 40, 45, 55) , które szerokością mogą dochodzić do 4 m, a maksymalną powierzchnią osiągać nawet 20 mkw.

Posiadamy bogatą kolekcję wzorów i kolorów rolet materiałowych wolnowiszących. Roletę można dobrać do wnętrza w zależności od jej przeznaczenia. Każdy rodzaj rolety pozwala na swobodne ustawienie wysokości przy pomocy sterowania ręcznego lub elektrycznego.

Oprócz rolet materiałowych wolnowiszących, w naszej ofercie posiadamy także rolety w kasetach z prowadnicami.

Dostępne warianty

  • białym,
  • brązowym
  • kremowym
  • szarym
  • antracyt
  • czarnym
  • złoty dąb
  • orzech

Nie czekaj, zamów bezpłatną wycenę już teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Trójmieście i okolicach

Zamów bezpłatny pomiar

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Umów się na spotkanie

Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.
Żaluzje
Markizy
Rolety
Moskitiery
Plisy
Inne
* pole obowiązkowe