Drewniane okiennice to połączenie funkcjonalności i estetyki, pozwalające na wykreowanie niepowtarzalnego klimatu.

Amerykański sen na wyciągniecie ręki. Okiennice wewnętrzne dzięki bogatej kolorystyce drewna zintegrują się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi wnętrzami. 

Shutters wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanego naturalnego drewna. Okiennice drewniane wyposażone są w ruchome lamele, dzięki czemu można regulować ilość światła wpadającą do pomieszczenia, poprzez mechanizm zewnętrzny lub ukryty. Regulowany kąt nachylenia lameli zapewnia poczucie prywatności, a także niepowtarzalną grę światłem. Panele natomiast składają się z ramiaka oraz ruchomych lameli o różnych szerokościach ustawianych pod zmiennym kątem. 

Okiennice drewniane wykonywane są pod indywidualny wymiar, co daje całkowitą swobodę przy wyborze kształtu i koloru. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów mogą zostać zamontowane nawet w łazienkach i pomieszczeniach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą. 

Okiennice drewniane Shutters

Okiennice Hollywood

Okiennice wewnętrzne Hollywood wykonane są z kompozytów drewna, lamele z lekkiego ABS, dzięki czemu mogą być wykonane w większej szerokości jednak tylko w prostokątnych kształtach. Całość pokryta polimerem w osiemnastu kolorach. Lamelki dostępne są w rozmiarach 47mm, 63mm lub 89mm. Jakość okiennic drewnianych Hollywood jest niezwykle wysoka.

Materiał, z którego są wykonane doskonale sprawdza się w łazienkach. Zapewniają odrobinę intymności, a zarazem nie odcinają dopływu świeżego powietrza. 

Okiennice wewnętrzne to idealna propozycja dla osób szukających urozmaicenia do bardziej surowych pomieszczeń. 

Nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter i klimat. To bardzo eleganckie i praktyczne rozwiązanie do każdego mieszkania, czy domu. Okiennice wewnętrzne  Hollywood sprawdzą się przez wszystkie pory roku – w lecie poprawiają przepływ świeżego powietrza w pomieszczeniu, w zimę ułatwiają utrzymanie w nim stałej temperatury.

Okiennice drewniane Shutters

Okiennice Seattle

Okiennice Seattle wykonane z kompozytów drewna pokrytych polimerem w pięciu odcieniach bieli. Lamelki dostępne są w rozmiarach 47mm, 63mm lub 89mm.

Wykonane w kształcie prostokąta, trapezu równobocznego i trójkąta. Propozycja jest niezwykle wytrzymała i co ważne, bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Jego odmienny, od drewnianego, wygląd doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. 

Okiennice drewniane Seattle to propozycja dla osób podążających za duchem czasu. Nowoczesne rozwiązanie osłonowe, które sprawdzi się zarówno w domach oraz mieszkaniach. Oryginalny sposób na udekorowanie każdego wnętrza.

Okiennice drewniane Shutters

Okiennice Boston

Okiennice Boston wykonane z drewna Lipy. To popularne drewno charakteryzuje się jednolitym wyglądem, jedwabistym połyskiem, żółto-białą barwą, oraz konkurencyjną ceną w porównaniu do innych gatunków.

Okiennice wewnętrzne wykonane z Lipy dostępne są z lamelkami o szerokości 63mm, 89mm lub 114mm  w trzech odcieniach bieli. Są doskonałą propozycją dla osób ceniących kunsztowny wystrój, ale dbających o swoje wydatki. Okiennice wewnętrzne znacznie ograniczają hałas z zewnątrz i skutecznie izolują ciepło.

Okiennice drewniane Shutters

Okiennice Phoenix

Okiennice wewnętrzne Phoenix wykonane są z egzotycznego drewna Teakowego. Jest to bardzo stabilny i odporny materiał naturalny. Charakterystyczną cechą jest również unikatowy kolor.

Dodatkowo, jest to bardzo lekkie drewno, dzięki czemu doskonale nadaje się do budowania dużych, masywnych konstrukcji okiennic wewnętrznych. Dzięki bejcowaniu i lakierowaniu wyciągamy strukturę i kolorystykę różnych gatunków drewna. Zwarta i wytrzymała struktura pozwala na wykonanie dowolnego kształtu okiennic.

Okiennice wewnętrzne występują w 18 zabarwieniach wraz  z lamelkami o szerokości 47 mm, 63 mm, 89 mm  lub 114 mm. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają do zagospodarowania duże przestrzenie, oraz cenią sobie oryginalność i nowoczesność.

Okiennice drewniane Shutters

Okiennice Portland

Okiennice Portland są wykonane z wysokiej klasy egzotycznego drewna Teakowego. Jakość drewna i pieczołowite wykonanie, gwarantują doskonałą jakość i wytrzymałość.

Konstrukcja okiennicy została wzmocniona specjalnym panelem z drewna, dzięki czemu wyeliminowano jakiekolwiek ryzyko odkształceń.

Okiennice drewniane Portland występują w 18 kolorach wraz z lamelkami o szerokości 47mm, 63mm, 89mm  lub 114mm.

Bardzo często na okiennice Portland decydują się właściciele hoteli i restauracji ze względu na ich wytrzymałość i estetykę. Doskonale sprawdzają się w miejscach, w których są mocno eksploatowane. Są wysoce funkcjonalne, a także dodają elegancji każdemu pomieszczeniu.

Okiennice drewniane Shutters

Okiennice Vancouver

Okiennice wewnętrzne Vancouver wykonane z drewna Cedru Kanadyjskiego, o nazwie Western Red Cedar. Jest to jedna z najlepszych propozycji okiennic drewnianych dostępnych na rynku. Cedr Kanadyjski jest wyjątkowo lekkim, odpornym i elastycznym materiałem.

Posiada doskonałą, naturalną odporność na warunki atmosferyczne, a dzięki olejkom zamkniętym w komórkach drewna, naturalnie odporne jest na ingerencję grzybów i pasożytów. 

Cedr Kanadyjski posiada również doskonałe właściwości akustyczne i izolacyjne. Tłumi hałas z zewnątrz i utrzymuje temperaturę w pomieszczeniu. Okiennice wewnętrzne Vancouver to ekskluzywny produkt, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. W oliwionej formie nadają apartamentom i mieszkaniom rustykalnego i naturalnego wyglądu. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią luksus i naturalną, klasyczną prostotę w jednym.

Nie czekaj, zamów bezpłatną wycenę już teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Trójmieście i okolicach

Zamów bezpłatny pomiar

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Umów się na spotkanie

Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.
Żaluzje
Markizy
Rolety
Moskitiery
Plisy
Inne
* pole obowiązkowe