Moskitiery rolowane – poziome i pionowe

Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej i stosowana jest zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych.

Opis produktu

Wyposażona jest w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworząc szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.

Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia. Moskitiera rolowana, przesuwna w poziomie, stanowi idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasowych.

Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć roletę. Zarówno moskitiera pionowa, jak i pozioma dostosowana jest do każdego rodzaju drzwi i okien,  gwarantuje skuteczną ochronę przez insektami. Innym ciekawym wariantem moskitiery dostępnym w naszej ofercie, jest moskitiera plisowana.

Nie czekaj, zamów bezpłatną wycenę już teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Trójmieście i okolicach

Zamów bezpłatny pomiar

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Umów się na spotkanie

Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.
Żaluzje
Markizy
Rolety
Moskitiery
Plisy
Inne
* pole obowiązkowe