SMART HOME

Smart Home określany jako inteligentny dom to ogólna nazwa dla systemów i urządzeń do automatyki domowej. Innymi słowy, inteligentny dom to system komunikacji urządzeń, umożliwiający użytkownikowi porozumiewanie się i wydawanie różnego rodzaju poleceń.

Automatyka

Chociaż dla wielu z nas brzmi to skomplikowanie w rzeczywistości jest to proste. Najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie obsługi żaluzji fasadowych - za pomocą smartfona jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować ułożenie i ustawienie osłon podczas naszej nieobecności w domu, czy z łatwością z każdego miejsca w domu zarządzać ich położeniem.

Automatyka

SOMFY TaHoma Premium

W swojej ofercie posiadamy technologie firmy SOMFY TaHoma Premium, która łączy wszystkie zalety technologii smart home. Umożliwia ona sterowanie roletami, zasłonami, żaluzjami fasadowymi, roletami zewnętrznymi oraz screenami, markizami czy pergolą, a także innymi urządzeniami domowymi o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Zarządzanie wyposażeniem wykonywane jest za pomocą pilota, smartfona, tabletu czy nawet smartwatcha – jednym prostym ruchem wydajemy polecenie, otrzymując informacje o jego statusie.


Automatyka

Każdy użytkownik ma możliwość ustawienia własnego scenariusza, dzięki czemu automatyka czasowa uruchomi rolety, żaluzje i osłony we wcześniej zaplanowanym momencie.

Połączenie urządzeń i czujników firmy SOMFY w kompletny system TaHoma Premium sprawia, że każdy dom staje się bezpiecznym i komfortowym miejscem, a codzienne czynności przyjemnościami. 


Oferowane typy produktów

Nie czekaj, zamów bezpłatną wycenę już teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Trójmieście i okolicach

Zamów bezpłatny pomiar

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Umów się na spotkanie

Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.
Żaluzje
Markizy
Rolety
Moskitiery
Plisy
Inne
* pole obowiązkowe